• روپوش آذر 10206

طراحی

این مدل به منظور ارج نهادن و بزرگداشت دکتر آذر اندامی،  آذر نام گذاری شده است. بیشترین نکته ای که در طراحی این مدل مد نظر قرار گرفته است راحتی و کارایی می باشد. یقه ی بروز و بسیار زیبا از نقاط قوت طراحی مدل آذر است. استفاده از برش هلالی در جلو و پشت و دوخت نما بر روی آن علاوه بر تنخور خوب برای بانوان، زیبایی بیشتری به آذر بخشیده است. دو جیب عمیق برای نگه داری بهتر از وسایل شما به همراه یک جیب کوچک در سمت چپ برای جای خودکار و لوازم دیگر تعبیه شده است. یک جیب داخلی نیز در سمت راست روپوش برای حفاظت و امنیت بیشتر وسایل شما قرار داده شده.

class="img-responsive" alt=""

در پشت، یقه ایستاده جلوه ای مدرن و زیبا به کار بخشیده که به همراه یک کمربند ثابت برای فیت کردن کمر به کار گرفته شده است. دو چاک بلند در دو طرف آزادی حرکتی بسیار مناسبی به ارمغان می آورد. همچنین برای مواقع مورد نیاز می توانید دوبل آستین را بالا زده و دیگر نگران مزاحمت یا کثیفی آستین نباشید.

Azar 10206A


روپوش آذر با پارچه فاستونی(ناموجود)

Azar 10206B

روپوش آذر با پارچه ترگال کجراه(قیمت 245.000)

پارچه

پارچه ترگال کجراه به دلیل استقامت و دوام بسیار بالا سال هاست به عنوان اولین انتخاب در تولید پوشاک کار مطرح می باشد. با این حال سعی شده از مطرح ترین و با کیفیت ترین پارچه تولید داخل استفاده گردد تا گذشت زمان و شستشوی مکرر باعث تغییر رنگ و خرابی در بافت پارچه نشود. در کنار پارچه ترگال کجراه انتخاب دیگری نیز خواهید داشت. پارچه فاستونی ساخت یکی از معتبرترین تولیدکنندگان داخلی است که تنها به صورت اختصاصی در تولیدات گروه ونسن عرضه می شود. این پارچه بسیار زیبا، لطیف و خوشفرم می باشد اما  ضخامت و وزن بیشتری نیز دارد که بایستی در هنگام انتخاب، فصل و دمای  محل کار خود را در نظر داشته باشید زیرا نسبت به پارچه ترگال کجراه اندکی گرم تر می باشد. پارچه فاستونی نیز از مقاومت خوبی نسبت به شستشو برخوردار است و در طولانی مدت زیبایی خود را از دست نخواهد داد.

سایز(راهنمای انتخاب سایز)

جدول اندازه های روپوش آماده شده(سانتیمتر)

سایز

XXS

XS

SM

MD

LG

XL

XXL

XXXL

دور سینه

88

92

96

100

104

108

114

120

دور باسن

96

100

104

108

112

116

122

128

بلندی آستین

58

58.5

59

59.5

60

60.5

61.5

62

توجه داشته باشید در حدود 4 سانتیمتر آزادی از اندازه های جذب بدن برای راحتی روپوش بر بدن لازم میباشد. بلندی روپوش از سرشانه(کنار گردن) 95 سانتیمتر می باشد.

گلدوزی نام

می توانید نام خود را بصورت فارسی و لاتین بر روی روپوش گلدوزی نمایید و هرگونه شخصی سازی که میخواهید صورت دهید. تمامی فونت ها و رنگ ها در دسترس شما می باشند.

class="img-responsive" alt=""class="img-responsive" alt=""آذر اندامی سال 1305 در رشت متولد شد. بعد از گرفتن مدرک پایان سال نهم تحصیلات عمومی از دبیرستان فروغ (17 شهریور) رشت، به دانشسرای مقدماتی این شهر رفت. او در سال 1324 از دانشسرا فارغ التحصیل شد و سال 1325 به استخدام وزارت فرهنگ درآمد، اما این پایان راه او در تحصیل علم نبود. او همزمان با کار، موفق شد در سال 1331 با شرکت در کنکور دانشگاه تهران در رشته پزشکی این دانشگاه قبول شود. بعد از این که در سال 1337 موفق شد گواهینامه پزشکی را دریافت کند. بلافاصله وارد دوره تخصصی زنان و زایمان شد و در همان سال هم وارد سازمان حمایت از مادران شد. آذر اندامی بعد از پایان دوره تخصصی زنان و زایمان وارد وزارت بهداری شد و بعد از آن در انستیتو پاستور مشغول کار شد.

مدتی بعد بود که بیماری وبا در ایران شیوع پیدا کرد و عده زیادی به خاطر ابتلا به همین بیماری در معرض خطر مرگ قرار گرفتند. دکتر اندامی در آن روزها با تولید واکسن های مرغوب به کمک بیماران شتافت و بعد از تامین نیاز بیماران داخل کشور، این واکسن را به کشورهای همسایه فرستاد. به خاطر این خدمت بزرگ، دکتر اندامی به معاونت بخش میکروب شناسی و بعد از آن به ریاست بخش وبا و دیفتری انستیتو پاستور منصوب شد و به پاس تلاش های علمی اش، نشان علمی به او اعطا شد. این پزشک ایرانی مدتی بعد با دریافت یک بورس تحصیلی از انستیتو پاستور به پاریس رفت و توانست در سال 1346 در این کشور گواهینامه باکتریولوژی را دریافت کند. او در سال 1353 هم موفق شد دانشنامه تخصصی علوم آزمایشگاهی بالینی را از دانشگاه تهران دریافت کند. آذر اندامی سال 1357 بازنشسته شد، اما کارش را متوقف نکرد. بعد از این که حکم بازنشستگی اش را گرفت، ریاست آزمایشگاه تشخیص طبی «بیمارستان باهر» تهران را برعهده گرفت و مدتی بعد هم در مطب همسرش، در زمینه درمان بیماری های زنان و زایمان مشغول به کار شد.
او در 28 مرداد سال 1363 به دلیل آمبولی ریه درگذشت. سال 1992 (1371)، «اتحادیه بین المللی ستاره شناسی» حفره ای در جنوب سیاره ناهید را به نام «آذر اندامی» نامگذاری کرد. شهرداری شهر رشت هم برای بزرگداشت این پزشک ایرانی، بلواری را در رشت به نام او نامگذاری کرد.


 


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

روپوش آذر 10206

  • کد محصول: روپوش پزشک آذر
  • موجودی: 76
  • 245,000تومان


گزینه های در دسترس


برچسب ها: روپوشجدید