30 روز تضمین رضایتمندی

فلسفه وجودی ونسن، ایجاد حس خوب است. هنگامی که با بررسی بازار، با کیفیت نامرغوب روپوش های تولید داخل و نیز برندهای وارداتی روبه رو شدیم؛ تنها در یک فکر بودیم و آن کیفیت در تولید بود.

وِنسن یک برند خاص با تولیداتی بی نظیر است و تنها هدف ما ایجاد حسی متفاوت همراه با غرور برای شما در هنگام پوشش کت و روپوش های ونسن می باشد. آنقدر به کار خود ایمان داریم، که با افتخار فرصتی 30 روزه را برای شما فراهم نماییم تا بتوانید محصول را از نزدیک مشاهده کرده و بپوشید و اگر به هر دلیلی خرسند نبودید، می توانید آن را مرجوع نمایید.

شرایط تعویض و مرجوعی:

اگر کالای شما سایز مناسبی ندارد، آسیب دیده و یا معیوب است و یا آن چیزی که انتظارش را داشتید نبود، به راحتی می توانید تا 30 روز بعد از تاریخ تحویل نسبت به تعویض یا مرجوع نمودن آن اقدام نمایید. توجه داشته باشید تمام کالاهای تعویضی و یا مرجوعی بایستی شرایط زیر را دارا باشند:

  1. حداکثر سی روز از تاریخ تحویل گذشته باشد.
  2. در صورتی که قصد تعویض و یا مرجوع نمودن کت یا روپوش پزشکی خود را دارید به هیچ وجه آن را استفاده ننمایید. کالا هیچ نشانی از پوشیدن و معیوب شدن نداشته باشد.
  3. مستقیما از شرکت ونسن و بدون واسطه خریداری شده باشد.
  4. به صورت سفارشی دوزی نباشد و گلدوزی و چاپ نام و آرم نداشته باشد.

هزینه های مرتبط با تعویض و یا مرجوعی:

در حال حاضر تنها در شهر شیراز این خدمت به صورت رایگان صورت می پذیرد اما در بقیه نقاط کشور هزینه ارجاع کالا به عهده مشتری می باشد. بنابراین پیشنهاد می شود در هنگام خرید دقت فرمایید.

توجه داشته باشید در صورت مرجوعی یک کالا تنها هزینه دریافت شده مرتبط با همان کالا بازگردانده می شود و هزینه های پستی به عهده مشتری خواهد بود.

چگونه کالای خود را تعویض یا مرجوع نمایید:

  1. ما را از تصمیم خود آگاه سازید تا اطلاعات تکمیلی برایتان ارسال شود.
  2. کالا را به همانصورت که برایتان ارسال شده بود و با همان بسته بندی ارسال نمایید.