داستان ونسن

همه چیز از نمایشگاه بین المللی ایران هلث در تهران شروع شد. هنگامی که  به دنبال روپوش پزشکی تمامی غرفه ها را بازدید کردیم و تازه متوجه شدیم که تمامی تولید کنندگان از الگو و پارچه یکسانی استفاده می نمایند و به جز چند مورد بقیه محصولات درون نمایشگاه به هیچ وجه دوخت قابل قبولی نداشتند. از آنجا که تحصیلات آکادمیک و تخصصی در زمینه دوخت و طراحی داشتم، علاقه مند شدم تا  چندین روز شهر تهران را زیر پا گذاشته و تمامی تولید کنندگان و وارد کنندگان را از نزدیک بررسی کنم. همچنین با یک جستجوی ساده بین صفحات مرتبط با دانشگاه ها و مراکز درمانی شهرستان ها متوجه کمبود باور نکردنی روپوش و کت پزشکی مناسب و با کیفیت در بسیاری از نقاط کشور شدیم.
تنها یک نکته مشخص بود و آن عدم توجه به مصرف کنندگان این محصولات که جامعه بزرگ علوم پزشکی را در بر میگیرد. در نتیجه بر آن شدیم تا با تولید البسه پزشکی در خور سلیقه این قشر ارزشمند، و عرضه آن به صورت اینترنتی بسیاری از این کمبود ها را جبران نموده و مهم تر از همه،  پوششی متفاوت و بسیار نفیس در دسترس همگان قرار دهیم.
از آن زمان تا بحال بسیاری از دوستان و همراهان همواره دلگرممان کردند و چندی از دوستان نیز با انتقاد های بجا ما را مصمم تر نموده تا این هدف بزرگ را با جدیت بیشتری دنبال نماییم.

رضایت شما بهترین تبلیغ ماست

سبد خرید شما خالی است!